Laane Mesila - mahemesila Alutaguse metsade keskel

Laane Mesila on rajatud Pandivere metsamaastikule. Mesilaste korjealasse, mis on ligikaudu 3 km suurune ala, jäävad Sirtsi looduskaitseala põlismetsad, metsaniidud ja liigirikka taimestikuga Kunda jõe hoiuala. Sirtsi looduskaitsealasse on loodud ka kõige suurema meesõbra pruunkarude reservaat. Õnneks pole seni mesikäpad meie mesilat kimbutamas käinud. Alates 2012a. on Laane mesila tunnustatud mahetootja. Meie mesila lähiümbruses puudub täiesti tootmis- ja põllumajanduslik tegevus, seetõttu on meid ümbritsev loodus ökoloogiliselt eriti puhas, vaba igasugustest mürkidest ja kemikaalidest. Tänu puhtale looduskeskkonnale ja erinevate taimeliikide rohkusele on mesilaste poolt korjatud mesi väga kõrgete raviomadustega. 

 

Asukoht ja kontaktid

Laane Mesila OÜ, reg. 11049707  SEB a/a 102 201 954 092 21

PRIA reg. EE27359     MAHE reg. 203832 

aadress: Sae küla Rägavere vald Lääne-Virumaa Eesti 46712

tel. +372 5342 5005 e-mail: merleSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

mesinik-ettevõtja Merle Soidla

Rakverest tulles tuleb sõita Rannapungerja maantee kaudu,  21 km pärast on bussipeatuse märk Sae küla ja kohe järgnevast teeharust tuleb pöörata paremale. Sõida otse, teeharus hoidu vasakpoolsele teele, läbi kena kurv ja sõida kuni näed kaunst palkmaja. Oledki jõudnud kohale.

 

From Address: