Mahemesi 500g    Palun esita tellimus meili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See on metsataimedelt korjatud puhta looduse kingitus.  Meele annavad eriomase aroomi ja maitse rikkalik taimede valik. Mida rikkalikum taimede valik, seda tugevam on mesi ka raviomadustelt. Kevadine ja varasuvine korje annab meele heledama värvuse, suvine on aga tumedam. Värvuse meele annavad hooajal õitsevad taimed. 


Hind: 5 €

Telli

Toote info

 

 

                             Mahemesi 500g    Palun esita tellimus meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

plastMahe metsamesi Sirtsi looduskaiteala niitudelt. Meetaimedeks meie korjealadel on vaarikas, ussikeel, nii valge- kui roosaristik, valge iminõges, mesikas, kuldvits, angervaks, naistepuna, põdrakanep, kanarbik, mustikas, pohl, pihlakas, vaher, pärn. Liigirohkust annab ka lähedal looklev Voore oja, mis rikastab taimevalikut.


Hind: 5 €

Telli

Toote info

 

 

 

Mahemesi 1,0 kg   Palun esita tellimus meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   

See on kevadine ja varasuvine mesi. Korjatud mais, juunis õitsevatelt taimedelt nagu võilill (rohke kaltsiumi- ja rauasisaldus), paiseleht, paju, iminõges, ristik, vaarikas. Kristalliseerunud mee peal on õhuke valge kiht ja seintel jäälilledetaoline muster. See näitab mee väga kõrget kvaliteeti. Mesi on värvuselt hele kollane. Mesi on kristalliseerunud (kõva).  


Hind: 9.00€
 

Telli

Toote info

  

Mahemesi 1,4 kg   Palun esita tellimus meili teel: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

suuremMeetaimedeks meie korjealadel on vaarikas, ussikeel, nii valge- kui roosaristik, valge iminõges, mesikas, kuldvits, angervaks, naistepuna, põdrakanep, kanarbik, mustikas, pohl, pihlakas, vaher. 

Hind: 12,00 €

Telli

Toote info

 

 

 

Kreemjas mahemesi  500 g  / HETKEL OTSAS

krKristalliseerunud mesi on kergelt on spetsiaalse segajaga vahustatud. Vahustamise käigus purustatakse meekristallid ja mesi muutub eriti pehmeks, kreemjaks. Pärast töötlemist ei kristalliseeru mesi enam nii kiiresti, vaid püsib kaua pehmena. Maitseomadustelt meenutab valget šokolaadi, on mahedama maitsega ja eriti sobiv lastele, ei tilgu. Kes muidu väga meesõber pole, siis seda mett armastavad kõik. 

Hind: 5.50 €

Telli

Toote info

 

 

 

Kinkekomplekt   / KREEMJAS MESI OTSAS

Kinkekomplektis on naturaalne mahe metsamesi ja sametiselt pehme kreemjas mesi. Kinkides mee, kingid ka killukese suvesoojust. Mesi on 2 x 250g pakendis. Soovi korral võid lisada või asendada kinkekomplektis ka mee mustika ja vaarikaga või mee astelpajuga.Sel juhul muutub psut ka komplekti hind.  


Hind: 6 €

Telli

Toote info

 

 

Mesi mustika ja vaarikaga - HETKEL POLE 

Kreemjale meele on lisatud metsmustika ja vaarika pulbrit. Marjad on kuivatatud ja seejärel jahvatatud peeneks jahuks. Mesi on väga hea konservant, nii säilib mustika ja vaarika kõrge antioksüdantide sisaldus ja põletikuvastane toime. Mustikas on rahvameditsiinis tuntud veel silmatohtrina ja vaarikas aspiriini vanaemana. Mõlemad on väga head marjad just külmetushaiguste korral. Mesi on peeneteraline. Sobib hästi ravimeeks. 

Hind: 3.50€

Telli

Toote info

 

 

 

Mesi astelpajuga - HETKEL POLE

Kreemjale meele on lisatud astelpaju marjade pulbrit. Marjad on eelnevalt kuivatatud ja siis jahvatatud peeneks jahuks. Astelpaju marjad on täiuslikumaid taimsete vitamiinide allikaid. Kõrge vitamiinisisalduse poolest sobib hästi üldtugevdava vahendina gripi ja külmetushaiguste puhul. Mesi on peeneteraline ja kergelt hapuka maitsegs. Sobib hästi ravimeeks. 

Hind: 3.50€

Telli

Toote info

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       KINGIIDEE

Päikelillelõhn, ojavulin, linnulaul...

See kõik on salvestatud mees.

Kingi oma kallitele killuke suvesoojust,

ära unusta ka iseennast.